08.05.2021 4743

Науковці Уманського національного університету садівництва – учасники наукового конгресу SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021

Упродовж п’яти днів (12–16 квітня) наукова спільнота мала можливість долучитися до масштабного IV Міжнародного наукового конгресу SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021, Україна – Узбекистан – Латвія.

Місією конгресу організатори, серед яких й Уманський національний університет садівництва, визначали як усесторонню платформу для співпраці академічної асоціації та бізнесу з метою обміну досвідом та інформацією, розгляду сучасних тенденцій і технологій інформаційного суспільства на умови глобалізації цифрової економіки. Для досягнення поставленої мети до участі у Конгресі було залучено понад 500 учасників із 20 країн світу, в тому числі – з різних областей України.

Конгрес пройшов у дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM BUSINESS і став потужним майданчиком для дебатів, нових знайомств, а також поштовхом для подальшої наукової співпраці. У межах наукового заходу обговорювалися доповіді науковців із наукових напрямів: інформаційні технології та інновації в бізнесі; бізнес-комунікації та лінгвістика; цифрове суспільство в національних правових системах; соціальна робота та штучний інтелект; екологія та простір життя; механічна інженерія та мехатронні системи.

Від Уманського національного університету садівництва учасниками стали:

• д.г.н., професор Сергій Сонько, викладач-стажист Юлія Косенко («Екологія міста та роль туризму у формуванні житлового простору (на прикладі міських екосистем міст Кривого рогу та Умані»);
  • д.е.н., професор Михайло Мальований, к.е.н., доцент Леся Барабаш, к.е.н., викладач Алла Осіпова («Соціальні аспекти державного регулювання сільськогосподарського виробництва»);
  • к.с.н., доцент Олександр Заболотний, к.с.н., доцент Лариса Розборська, к.с.н., доцент Ірина Леонтюк, к.х.н., доцент Іван Жиляк, к.с.н., викладач Анна Даценко («Вплив біологічно активних речовин на ключові показники умов екоценозу озимої пшениці»);
  • к.п.н., доцент Олег Лазарев, к.п.н., доцент Наталія Комісаренко, к.п.н., доцент Людмила Мовчан, викладач Олена Олійник («Теоретичне проектування формування професійної комунікативної компетентності майбутніх немовних експертів у процесі вивчення іноземної мови»).

Результатом Конгресу є публікації у французькому виданні SHS Web of Conference і міжнародні сертифікати учасника конгресу ISCSAI 2021.

Пресцентр Уманського НУС