02.05.2023 1751

Натхненна праця кожного – це маленька перемога

Адекватність, вміння мирно долати перешкоди, працьовитість, наполегливість, трудова діяльність і чистота думки становлять фундаментальну базу для прогресу будь-якого осередку освіти, держави та суспільства в цілому. І нині колектив Уманського національного університету садівництва пишається досягненнями колег і колежанок, яким присвоєно вчені звання відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 491 від 27.04.2023 р.

Тож вітаємо з присвоєнням вченого звання професора:

Марину ВУЙЧЕНКО, професора кафедри менеджменту;

Володимира ДІДУРА, професора кафедри агроінженерії;

Олену ПРОКОПЧУК, професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Сергія СОКОЛЮКА, професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Також когорта університету поповнилася колегами, яким присвоєно вчене звання доцента. І ми щиро вітаємо:

Євгенія ПЕТРИЧЕНКА, доцента кафедри агроінженерії;

Олександру ПОЛУНІНУ, доцента кафедри плодівництва і виноградарства;

Михайла ШЕВЧУКА, доцента кафедри агроінженерії.

Шановні колеги! Ваші досягнення та звершення є невимовною приємністю, маленькою перемогою та приводом для гордощів всього університетського загалу! Хай ваша професійна стежка буде мирною та щасливою, натхненною та результативною! Дякуємо за наукові досягнення та раціональний підхід до власних можливостей у воєнних буднях. Щирі вітання від університетського загалу!