10.06.2019 4758

Наші баскетболісти – фіналісти обласного чемпіонату

Днями спортсмени Уманського національного університету садівництва мали щасливу нагоду стати фіналістами ІІ етапу Чемпіонату Черкаської області з баскетболу, який відбувся у Жашкові.

Юнаки нашого навчального закладу грають за принципом: «Грати гру, якщо не ідеально, то краще попередньої гри», і це – працює! Баскетболісти університету продемонстрували яскраву техніку підбору, запекла та цікава гра захоплювала глядачів-вболівальників і викликала гордість у наставників-викладачів. Плеймейкер добре вів м’яч і віддавав хороші паси. Центровий гравець, розігруючі гравці та форварди, в свою чергу, набирали рейтинги, тож активність і командний дух дали результат – кидки по кільцю, що і стало ключовим моментом, переможним для нашого навчального закладу.

Збірна з баскетболу (склад команди) :

1. Денис Задачін - 11 м-м група;
  2. Максим Слободяник - 11м-ма група;
  3. Максим Зерник - 24 ас група;
  4. Володимир Загоровський - 31 т група;
  5. Максим Неймет - 24 пб група;
  6. Артем Коломієць - 11 а група;
  7. Ілля Усатюк - 21 ім група;
  8. Олександр Кабанчук - 21 ім група;
  9. Віктор Кондренков - 11с група.

Ми пишаємося нашими спортсменами та бажаємо незламного духу, наснаги і перемоги у фіналі змагань, який відбудеться в м. Черкаси.

Наші баскетболісти – фіналісти обласного чемпіонату

Прес-центр Уманського НУС