17.09.2019 6154

Найменовано центральну площу Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва цього року відзначає 175 річницю з дня заснування. І, зважаючи на таку непересічну подію, у навчальному закладі відбулася низка цікавих і знакових подій. Однією з них стало найменування центральної площі Уманського НУС.

Знані світові університети пишаються своїми кампусами. І ми в Україні теж маємо такий, адже територія Уманського НУС, яка формувалася упродовж 175 років, нині перетворилася в окреме містечко, де переважна більшість жителів – молодь: студенти, аспіранти, викладачі.

Територія студмістечка просто буяє зеленню: затишні алеї з’єднують навчальні корпуси, житлові будівлі й об’єкти інфраструктури. А в центрі колоритний архітектурний ансамбль старовинних корпусів об’єднує широка площа. І цього року, з нагоди ювілею Уманського НУС, рішенням 65 сесії Уманської міської ради VII скликання від 05 вересня 2019 року № 2-65/7 площі було присвоєно назву «Університетська».

Найменовано центральну площу Уманського НУС

Протягом усього періоду існування площа ставала свідком багатьох знакових для життя навчального закладу подій: перших кроків становлення та розвитку, буремних подій Першої і Другої світових війн, хвилювання першокурсників під час традиційної урочистої посвяти в студенти та радість випускників під час узвичаєних зустрічей. Її територію у задумі кроками змірювали видатні науковці, поспіхом перебігали студенти, заворожено стишували ходу гості та відвідувачі. Тисячі очей, мільйони висловлених і прихованих мрій, мільярди думок…

Відтепер і назавжди назва площі з’явиться на всіх мапах. А ми, в свою чергу, бажаємо, щоб на ній відбувалися лише приємні події.

Прес-центр Уманського НУС