17.04.2019 5026

«На кичері» – фестиваль пам’яті відомого хореографа

16 квітня у місті Умань відбувся VII фестиваль хореографічного  мистецтва, присвячений пам’яті відомого хореографа, нашого земляка Вадима Костриці.

Учасниками цього прекрасного дійства стали 19 танцювальних колективів міста, багатьом з яких путівку у життя  дав Вадим Васильович.

Святкову програму фестивалю розпочав народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» Уманського національного університету садівництва відомою композицією Вадима Васильовича «Дощик». Саме цей танцювальний твір багато років поспіль був яскравою візитівкою автора: такий теплий, світлий, іскристий – як справжній дзвінкий весняний дощик.

«На кичері» – фестиваль пам’яті відомого хореографа

Приємна атмосфера та піднесений настрій вдячного глядача вирували у концертній залі протягом двох годин. Кожен номер танцювальної програми супроводжувався щедрими оплесками, адже народний танець – це безцінна зернинка, яка проростає у душах людей щедрим урожаєм добра та любові до рідного краю.

«На кичері» – фестиваль пам’яті відомого хореографа

Хочеться висловити щиру вдячність адміністрації Уманського національного університету садівництва в особі ректора Олени Непочатенко за всебічну підтримку талановитої молоді, а також людям, які з такою теплотою та любов’ю бережуть зернинки добра, зокрема засновникам і організаторам фестивалю – Уманському гуманітарно-педагогічному коледжу на чолі з директором Ольгою Чепкою.

Юлія  Коцуренко, студентка факультету економіки і підприємництва, учасниця ансамблю танцю «Нивка»