20.09.2020 5056

Мрії здійснюються: фотовиставка перейшла з онлайну на живий формат

Фотоконкурс-виставку на тему «Бажанням – бути! Mріям – здійснюватися» авторських фотографій студентів, аспірантів, співробітників Уманського НУС було ініційовано радою студентського самоврядування університету з метою виявлення обдарованих особистостей у сфері фотомистецтва.

Головними завданнями Конкурсу стали такі актуальні для навчального закладу аспекти, спрямовані на розвиток творчих здібностей, що, як відомо, сприяють професійному розвитку особистості.

Цьогорічний карантин змінив формат Конкурсу, спрямувавши роботи лише в електронне сферу сприйняття, та нині, вже в умовах адаптивного карантину, користуючись правилами поводження під час пандемії, маємо можливість оживити світлини та, дякуючи авторам робіт і організаторам – раді студентського самоврядування університету та фахівцям бібліотеки Уманського НУС, побачити їх наживо.

Світлини було розміщено до електронного перегляду на сайті Уманського НУС, де аудиторія глядачів і прихильників творчості авторів світлин, мали змогу проголосувати онлайн за вподобану роботу. Таким чином, за результатами незалежних волевиявлень поціновувачів прекрасного, виведено в лідери Конкурсу декілька фаворитів.

Однак ніщо не замінить насолоду вживу побачити прекрасні творіння, тож нагадаємо, що якщо ви ще не споглядали конкурсні мистецькі – є така нагода вже сьогодні, адже виставка триває …

Авторам та учасникам – окрема велика вдячність від поціновувачів фотомистецтва: ви творите дива, вражаючи свідомість новим баченням простих речей, ви – генії обробки візуальної інформації, продумані мислителі, перетворювачі дійсності в казку! Наснаги вам і творчих злетів!

Мрії здійснюються: фотовиставка перейшла з онлайну на живий формат

Здоров’я усій університетській родині, яка дає змогу плекати мистецтво в собі всім бажаючим!

Пресцентр Уманського НУС