02.12.2016 5463

Ми проти СНІДу!

Щорічно, 1 грудня, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день у всьому світі висловлюють підтримку людям із ВІЛ/СНІД, привертають увагу Урядів, громадськості, засобів масової інформації до вирішення проблем епідемії, боротьби із проявами дискримінації хворих та профілактики, попередження цього страшного захворювання.

В Уманському національному університеті садівництва в рамках соціальної програми народного депутата України Антона Яценка, громадською приймальнею та Радою студентського самоврядування університету була проведена акція «Ми можемо протистояти СНІДу!»

Організатори акції роздавали інформаційні листівки, брошурки. Студенти мали можливість ознайомитись з методами профілактики захворювання.

Ми проти СНІДу!

Учасники акції мали можливість отримати безкоштовні контрацептиви.

Ірина Слободяник - секретар Ради студентського самоврядування