27.09.2015 6187

Менеджери створюють чарівний світ виробів із солоного тіста

Під час проведення виставки «Дарунки університетського саду», присвяченої святкуванню 171-ї річниці з дня заснування Уманського національного університету садівництва, викладачами кафедри менеджменту організацій було презентовано наукові й творчі здобутки колективу. Оскільки на виставці кафедри були присутні вироби з солоного тіста, доценти Оксана Загороднюк та Людмила Малюга організували майстер-клас з виготовлення виробів із солоного тіста.

Менеджери створюють чарівний світ виробів із солоного тіста

Тісто – чудовий матеріал для мистецтва, і українці здавна цим користуються.  Цей матеріал безпечний, екологічно чистий, працювати з ним легко і просто. Робиться тісто для ліплення своїми руками зі звичайних інгредієнтів. До того ж, солоне тісто несе в собі масу позитивної енергетики. А ручна робота – це духовна робота, яка цінувалася у всі часи.

Менеджери створюють чарівний світ виробів із солоного тіста

Ліплення з солоного тіста насправді є безпечним видом творчості для маленьких дітей. Але й дорослі часом не можуть залишитися осторонь від цього веселого і захоплюючого заняття, яке корінням сягає в ті стародавні часи, коли майстри та умільці використовували солоне тісто для виробництва різних витворів мистецтва.

Майстер-клас дав змогу студентам і співробітникам навчального закладу та гостям як спостерігати зі сторони, так і особисто взяти участь у процесі створення виробів із солоного тіста, проявляючи при цьому творчі здібності під час спілкування у дружній атмосфері.

Оксана Загороднюк, Людмила Малюга, доценти кафедри менеджменту організацій