09.11.2013 5347

Майстер-клас із письма пером напередодні Дня української писемності та мови

Щороку в країні відзначається День української писемності та мови, який припадає на 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Напередодні свята у музейній кімнаті «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія» відбувся майстер-клас із письма пером на папері. Учасниками цікавого заходу стали представники ради студентського самоврядування університету.

Справа виявилася нелегкою, але під чуйним керівництвом ініціатора майстер-класу, доглядача музейної кімнати Наталії Михайлової, після кількох спроб усі показали гарні результати. Кожен спробував себе у написанні поетичних рядків, ділового листа, романтичних зізнань.

Майстер-клас із письма пером  напередодні Дня української писемності та мови
Майстер-клас із письма пером напередодні Дня української писемності та мови

Студентський актив отримав унікальну можливість проявити свої таланти з рукописного мистецтва, отримати естетичну насолоду та незабутні враження від відвідування музейної кімнати Наукової бібліотеки університету.

Прес-служба ради студентського самоврядування

Уманського НУС