15.03.2017 4840

«Made in UNUS» – чемпіон Народної Ліги Гумору!

Не перестають нас дивувати та тішити новими жартами «Made in UNUS» – команда-кумир багатьох студентів, не тільки нашого університету, а й багатьох інших навчальних закладів.

Цього разу наші молоді ентузіасти вирішили спробувати свої сили та вперше взяти участь у Народній Лізі Гумору, відомій на всю країну. Наша команда відразу достойно зарекомендувала себе, показавши гідний рівень підготовки на сцені. І, звичайно ж, вони повернулися додому не з порожніми руками, адже змогли здивувати не лише глядацький зал, який дарував їм шалені овації, а й високоповажне журі. Своїм виступом «Made in UNUS» підтвердили справедливе чемпіонство Аграрної Ліги КВН України та здобули чемпіонство Народної Ліги Гумору.

«Made in UNUS» – чемпіон Народної Ліги Гумору!

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків і творчих злетів!!!

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування