22.09.2014 6958

Людяність, добро і патріотизм – основа традицій Уманського НУС

18 вересня 2014 року Уманському національному університету садівництва виповнилося 170 років. Рада студентського самоврядування університету щиро привітала керівництво та професорсько-викладацький  склад університету, адже завдяки їх наполегливій праці навчальний заклад, незважаючи на різні труднощі, протягом 170 років залишається знаним осередком у підготовці висококваліфікованих фахівців і рідною домівкою для тисяч душ і сердець випускників.

В рамках святкування поважного ювілею Уманського НУС, 19 вересня, під час традиційної урочистої посвяти в студенти, було проведено ряд благодійних акцій: за ініціативи ради студентського самоврядування на центральному майданчику університетського містечка відбулася благодійна акція «Допоможемо разом». Студенти за символічну плату реалізовували багато різноманітних речей із національною символікою: жовто-блакитні стрічки, значки, запальнички, прапори, обкладинки, листівки, зошити, рушники та віночки. До акції долучилися й співробітники навчально-дослідного теплично-оранжерейного комплексу, які продавали різні сорти рослин: тую західну, золотисту, вересковидну, ялівець, сосну кримську, вейгелу, калатею, смородину, порічки, гранат та лимони. Працювала в університеті й волонтерська благодійна організація «Разом», куратором якої в університеті стала доцент кафедри економічної теорії Лариса Фицик. Волонтери організації в рамках акції «Переможемо разом» проводили майстер-класи по плетінню патріотичних браслетів і заплітанню косичок, реалізовували продукцію з патріотичною символікою.

Людяність, добро і патріотизм – основа традицій Уманського НУС

Усі бажаючі долучитися до благодійної акції кидали гроші відразу у закриту скриньку. Виручені кошти організатори акції передадуть на підтримку наших воїнів-захисників.

Людяність, добро і патріотизм – основа традицій Уманського НУС

Тож можемо констатувати, що Уманський НУС не тільки успішно здійснює освітню діяльність, а й зрощує у своїх стінах зерна людяності, доброти, щирості, бути відданим патріотом свого народу, підтримуючи і примножуючи свої славні традиції.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів

Тетяна Грачова, заступник голови ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Error