03.06.2022 3860

«Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»: завершився третій етап проєкту «Норвегія – Україна»

«Хочеш миру – готуйся до війни» – каже народна мудрість. А що робити, коли війна змушує починати життя спочатку? Слабкі духом втрачають віру та фаталістично опускають руки, пливучи за течією. Але українці не такі! Вони взяли найрідніших і  найнеобхідніше і з болем у серці  полишили свої домівки, аби знайти тимчасовий прихисток та почати новий відлік свого життєвого шляху.

Саме на таких відчайдухів – тимчасових переселенців – і спрямовують усі свої знання та вміння представники колективу Уманського національного університету садівництва за підтримки проєкту «Норвегія – Україна», Міжнародного фонду соціальної адаптації і громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА», коли організовують тематичні п’ятиденні курси.

Перший курс «Домашнє овочівництво: від А до Я» отримав низку схвальних відгуків від слухачів. Тому він мав наступника – курс «Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки». І знову значна увага аудиторії та схвальні відгуки! А от третій етап уже мав зовсім іншу тематику. На численні запити цільової аудиторії проєкту, в Уманському НУС було зорганізовано та проведено курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України».

Лектором курсу став кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов. Цікаві презентації, яскравий наочний матеріал, ґрунтовний підхід, підкріплений практичним досвідом – такими були його родзинки. Відкритість лектора і готовність надати цінні поради та вичерпні відповіді на навіть найнеочікуваніші та найскладніші запитання сформували атмосферу динамічної співпраці на основі довіри. Тож протягом навчання своє захоплення слухачі повсякчас підкріплювали схвальними відгуками.

По завершенню курсу його слухачі традиційно отримали набір інструментів і матеріалів для власної практичної апробації набутих знань.

Зичимо всім учасникам курсів креативних ідей й успіху у їх втіленні! Хай буде Перемога, мир і можливість реалізувати набуті професійні можливості!

Пресцентр Уманського НУС