29.11.2016 4857

КВН об’єднав рідне місто

В Умані все більшої популярності  набирає молодіжний рух КВН. У місті до цієї іскрометної гри долучаються не лише любителі гострого слівця, а й прихильники гарного гумору. І це вкотре доводила талановита молодь, яка 23 листопада у міському будинку культури позмагалася за кубок мера міста.

«Якби я був мером» - саме так звучала тема гри, яка була вперше організована у м. Умань серед команд КВН.  Цього року у грі взяло участь одразу дві команди, які захищали честь Уманського національного університету садівництва : «Розовый гусь» - збірна факультету менеджменту та улюблениця публіки, збірна команда Уманського НУС - « Made in UNUS».

Загалом у грі взяло участь 4 команди:

-   «Ist_Fak»;

-   «Каркаде»;

-  «Розовый гусь»;

-   « Made in UNUS».

Нова гра – нові і конкурси. Під час змагання за титул переможця учасники продемонстрували свої здібності у 4 конкурсах: візитка, розминка і, окрім традиційних етапів гри, уманський глядач зміг побачити можливості своїх кумирів у капітанському конкурсі та конкурсі під назвою «дуель».

КВН об’єднав рідне місто

Додаткового стимулу грі додавала і присутність в залі мера міста Олександра Цебрія, який привітав всі команди та побажав учасникам вдалої гри, а глядачам позитивних вражень від побаченого.

Під час всієї гри,  яка була наповнена неспоподіваними сюрпризами й непередбачуваними розв’язками, у залі панувала неймовірно тепла та дружня атмосфера, пронизана ниточками тонкого іскрометного гумору.

КВН об’єднав рідне місто

Та все ж, у грі мають переможці та переможені. Так і цього разу фортуна була прихильна не до всіх, і 4 місце у рівній та справедливій боротьбі посіла команда «Розовый гусь», третіми стала команда УДПУ «Каркаде», друге місце посіла команда-призер Аграрної  ліги КВН «Made in UNUS» і переможцями звичайно ж стала команда «Ist_Fak», яка у подарунок отримала путівку до фіналу Ліги КВН Кураж. І саме в цей урочистий момент тріумфатори вечора передали свій подарунок команді «Made in UNUS».

КВН об’єднав рідне місто

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників! Всі вони достойні перемоги і ми бажаємо їм побільше нових дотепних жартів та перемог! Сподіваємося, гра за Кубок мера м. Умань з КВН стане гарною традицією нашого міста!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування