05.11.2013 7692

Квіткова магія Інни Калієвської

Красуня-осінь подарувала нам теплий і сонячний недільний день, ніби знала яка чудова, важлива та цікава подія відбуватиметься в Уманському національному університеті садівництва – благодійна виставка-продаж картин «Квіткова магія Інни Калієвської», викладача кафедри агрохімії і ґрунтознавства.

З перших хвилин перебування у виставковій залі занурюєшся у чарівну атмосферу ніжності, краси, добра та любові. Всі роботи настільки гарні та позитивні, що навіть неможливо обрати кращу. Вони всі неперевершені, просто ваблять до себе, зігріваючи теплом, яке вклала у них чарівна художниця.

«Квіткова магія» – це вже друга виставка Інни Калієвської. І проводилася вона за сприяння Уманського національного університету садівництва.

Квіткова магія Інни Калієвської

Розпочала виставку Інна Калієвська зі слів подяки за підтримку і натхнення чоловікові Максиму, синочку Назарчику, які були присутні, та Уманському НУС за сприяння в організації цього важливого для неї заходу. «Цією виставкою я хочу не лише поділитися з усіма яскравими фарбами свого бачення життя, а й подарувати можливість жити і творити прекрасне онкохворому хлопчику – Владиславу Кравцову, який разом зі своєю сім’єю тут присутній».

На заході були присутні і батьки художниці. Мати Таїса Василівна словами не могла передати всієї  радості і щастя, які відчувала в ту хвилину. Вона прочитала декілька віршованих рядків, на які її надихнула перша виставка доньки у 2009 році.

Виставку відвідало дуже багато людей, серед яких викладачі та співробітники Уманського НУС. Завітав і декан факультету агрономії Мартинюк Андрій Тимофійович, де раніше навчалася Інна Калієвська. Він поділився своїми власними враженнями, зазначивши, що полотна віддають яскравістю, від них іде тепла і душевна енергетика. Побажав, щоб всі її задуми викладалися в гарні картини.

Квіткова магія Інни Калієвської

Привітати художницю також прийшла й Улянич Олена Іванівна, професор, дипломний керівник Інни Калієвської.  Олена Іванівна відзначила талановитість художниці ще й в навчанні, так як Інна була найкращою студенткою, а зараз її талант проявився і в живописній формі.

Працюючи над своїми маленькими шедеврами, Інна Анатоліївна вкладала в них не лише свою майстерність, а й частинку душі, тепло серця. А серце у Інни Анатоліївни дійсно добре, адже вона не може залишитись байдужою до чужої біди, адже свою виставку-продаж ця чуйна людина дарує хворій дитині. Художниця не залишається осторонь людського горя і мріє про те, щоб він одужав і щоб його життя було таким же квітучим, як чарівні квіти на її картинах. І не дивно, що доля звела цих двох талановитих людей. Владислав теж творча особистість. Його малюнки були справжньою прикрасою цієї захоплюючої виставки, в них відчувається рука майбутнього великого митця з щирим серцем.

Квіткова магія Інни Калієвської

Зі слів художниці, вона розпочала малювати в 25 років. Все це відбулося неочікувано, спонтанно, під впливом нездоланного потягу перенести на полотно красу навколишнього світу. І першим помічником і поціновувачем її таланту став чоловік, Максим Калієвський, який підтримав прагнення дружини і зараз також допомагає їй у творчості своєю підтримкою і навіть інколи порадою.

Раніше Інна Анатоліївна не займалась малюванням. І навіть в школі батьки допомагали маленькій Інночці з малюнками. А розпочалося все з картини «Соняшник», яка була намальована всього за 3 години! Всі присутні могли милуватися її красою, але, нажаль, саме цей витвір мистецтва не можна було придбати, адже художниця залишила її собі на пам’ять на все життя. Наступними були картини «Сакура» та «Музика осені». Особливою також є картина «Політ селезня», так як створювалася для коханого чоловіка, який дуже полюбляє мисливство.

Інна Калієвська пише досить різнопланові картини, вона кожного разу в пошуках чогось нового, нових стилів. Є картина і в арт-стилі «Роздуми митця», крізь яку можна прочитати всі думки художниці. Але найбільше їй до вподоби квіти, натюрморти та пейзажі. В майбутньому навіть планує намалювати портрет.

Взагалі Інна Анатоліївна – реаліст, адже відтворює на полотнах лише те, що бачить. Працює з картинами цілими годинами і навіть вночі, коли вся сім’я вже відпочиває. Після 4-5 годин малювання в день втомлюється, але отримує від цього неперевершенне задоволення. Їй дуже подобається писати маслом, запах якого у повітрі та на пензлі надихають на роботу.

На виставці можна було зустріти картини намальовані мастихіном, що теж дуже захоплює. «Малювати сідаю тільки в хорошому настрої. Коли писала картини для благодійної виставки, в думках бажала Владику здоров’я та одужання» – пояснює Інна Анатоліївна.

По завершенню чоловік Максим висловив слова радості за дружину, він всіляко намагався підтримувати та допомагати їй, побажав наснаги, творчості та натхнення. Разом з сином Назаром вони завжди будуть підставляти дружині та матері своє крепке плече допомоги.

Всі присутні були в захваті від побаченого. Квіти Інни Калієвської зігріли душі та розтопили серця всіх відвідувачів «Квіткової магії».