04.10.2013 5120

Круглий стіл на тему «Роль Міжнародної академії аграрної освіти в реформуванні аграрних ВНЗ України»

24 вересня 2013 року в Уманському НУС спільно з Українським відділенням Міжнародної академії аграрної освіти (УВ МААО) було проведено круглий стіл на тему «Роль Міжнародної академії аграрної освіти в реформуванні аграрних ВНЗ України».

В роботі круглого столу взяли активну участь академіки і член-кореспонденти МААО, проректори, декани, завідувачі кафедр та викладачі університету.

За програмою круглого столу були підготовлені доповіді:

1.  Роль Міжнародної академії аграрної освіти в реформуванні аграрних ВНЗ України. Доповідач – Дідур Володимир Аксентієвич, голова Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти, завідувач кафедри гідравліки і теплотехніки Таврійського державного агротехнологічного університету, доктор технічних наук, професор.

2.  Презентація Вісника Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти. Доповідач – Карпенко Віктор Петрович, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Уманського НУС, доктор сільськогосподарських наук, професор.

3.  Стан та перспективи інженерної освіти в аграрних ВНЗ України. Доповідач – Пушка Олександр Сергійович, декан інженерно-технологічного факультету Уманського НУС, кандидат технічних наук, доцент.

4.  Методологічні питання гуманітарної підготовки студентів аграрних ВНЗ в умовах Європейського освітнього простору. Доповідач – Шатохін Анатолій Миколайович, завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського НУС, доктор соціологічних наук, професор.

5.  Світоглядні засади викладання природничих дисциплін в аграрних ВНЗ. Доповідач – Очеретенко Людмила Юхимівна, професор кафедри хімії Уманського НУС, кандидат біологічних наук.

6.  Автоматизовані системи HMI SKADA ZENON управління технологічними процесами. Доповідач – Пономаренко Андрій Михайлович, доцент кафедри комп’ютерних систем Черкаського державного технологічного університету, кандидат технічних наук, доцент.

За результатами доповідей, запитань-відповідей було проведено обговорення та підведено підсумки круглого столу. Результати роботи у вигляді наукових статей будуть опубліковані у другому випуску Вісника УВ МААО (свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 19398-9198 Р від 01.10.2012 р.).