20.11.2012 6603

Конкурс «Кращий студент – 2012»

З нагоди міжнародного Дня студента в.о. ректора університету Олена Непочатенко привітала студентство зі святом та від імені професорсько-викладацького колективу Уманського НУС побажала запального настрою, спортивного життєвого азарту, гарних студентських років, успіхів у здобутті знань, віри в свої сили, а також щастя і здійснення всіх мрій!

Святкуванню Дня студента був приурочений перший тур конкурсу «Кращий студент – 2012», який відбувався 13 листопада 2012р. в актовій залі Уманського НУС.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

У конкурсі взяли участь студенти  усіх факультетів: Вікторія Кожухівська – 41-сп, Юлія Нівеська – 42-о, Людмила Драч – 33-т, Ольга Мельниченко – 43-ф, Наталія Бровко – 21-зр, Станіслав Білоконь – 32-аг, Павло Мельниченко – 22-п, Павло  Богачик – 41-м, Олександр Тараненко – 42-тз, Анастасія Періг – 41-сп, Олександр Гончаренко – 22-а, які попередньо були обрані як найкращі серед студентів своїх факультетів.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

Претенденти обиралися за наступними критеріями: науково-дослідна робота, громадська активність, значні здобутки та досягнення студента в різних сферах студентського життя, середній бал успішності не менший, ніж 4.0.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

Конкурс проводився у три етапи. У першому з них учасникам потрібно було підготувати презентацію «Знайомтесь – це я», у другому – візитну картку на тему «Я – лідер!», третій етап – імпровізаційний, учасникам потрібно було представити коротку розповідь, уявивши себе у запропонованому образі.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Мостов'яка І.І., голови профспілкового комітету Парубок М.І., помічника ректора з виховної роботи Аніщенко Г.Ю., художнього керівника СТЕМУ «Добродії» Бруй Г.Я., голови Ради студентського самоврядування університету Клименко А.Ю.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

Головний приз – Кубок кращого студента університету – виборола Юлія Нівеська – студентка 4 курсу 42-о групи факультету економіки і підприємництва, автор багатьох наукових статей та переможець наукових конференцій університету, лауреат конкурсів поетів і декламаторів України, відмінниця навчання, активістка, учасниця ансамблю пісні і танцю  «Хлібодари». Юлія братиме участь у другому турі конкурсу «Кращий студент України – 2012» у Києві, де гідно представлятиме Уманський національний університет садівництва.

Конкурс «Кращий студент – 2012»

Рада студентського самоврядування висловлює щиру вдячність керівництву Уманського НУС за підтримку, Центру культури і виховання за допомогу в організації заходу та всім учасникам оргкомітету.

Ірина Павленко, інформаційний сектор

Ради студентського самоврядування Уманського НУС