10.03.2015 5538

Конференція трудового колективу Уманського НУС: підсумки і перспективи

6 березня 2015 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася конференція трудового колективу, на якій було підведено підсумки 2014 навчального року та окреслені перспективи на майбутнє.

На конференцію прибуло 209 делегатів від факультетів, кафедр, відділів і структурних підрозділів університету. На початку роботи конференції було обрано президію у складі ректора університету Олени Непочатенко, першого проректора Івана Мостов’яка, головного бухгалтера Наталії Лисої та голови ради студентського самоврядування Вікторії Уманчик, голову конференції, лічильну комісію та секретаріат. Голова конференції Іван Мостов’як ознайомив присутніх із порядком денним, згідно з яким продовжилась її робота.

Конференція трудового колективу Уманського НУС: підсумки і перспективи

Учасники заслухали звіт ректора університету Олени Непочатенко про роботу колективу за 2014 та завдання на 2015 рік, у якому вона зазначила, що колектив навчального закладу продемонстрував єдність та професіоналізм, подякувала науково-педагогічному складу за сумлінну працю та вагомий вклад у формування аграрного сектора України. У звіті Олени Олександрівни прозвучали об’єктивна оцінка роботи структурних підрозділів університету та окреслені плани розвитку на майбутнє.

Конференція трудового колективу Уманського НУС: підсумки і перспективи

Головний бухгалтер університету Наталія Лиса доповіла про стан фінансування навчального закладу у 2014 році; про внесення змін до Статуту Уманського національного університету садівництва повідомила начальник юридичного відділу Світлана Каленська.

Голова профспілкового комітету університету Маргарита Парубок донесла до учасників зібрання інформацію про дотримання виконання умов Колективного договору університету в 2014 році, зміни та доповнення до нього, затвердження нової редакції Положення «Про  Конференцію трудового колективу» та про зміни в складі Вченої ради університету.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів