12.11.2012 5478

Концерт симфонічного оркестру

«Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика додає життя і веселість всьому існуючому ... Її можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного…»

Платон

08 листопада 2012р. студенти Уманського національного університету садівництва сповна насолодились справжніми шедеврами музичного мистецтва у виконанні симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії. Концерт відбувався за сприянням голови обласної державної адміністрації, Героя України – Сергія Борисовача Тулуба.

Зі сцени лунали музичні твори світової класики. Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України – Олександр Дяченко.

Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України – Олександр Дяченко

Емоційність та глибина звучання оркестру досягнуто завдяки високій майстерності колективу музикантів. Такий вечір – це ще одна чудова нагода розвитку музичного смаку молоді.

Шедеври музичного мистецтва у виконанні симфонічного оркестру

Справжньою окрасою концертної програми стала арія «Кармен» у виконанні заслуженої артистки України Олени Мальцевої. Справді проникливою для усіх присутніх стала пісня «Росте черешня в мами на городі» у виконанні Бутова Володимира Григоровича - директора-розпорядника малого симфонічного оркестру.

Шедеври музичного мистецтва у виконанні симфонічного оркестру

Наприкінці концерту, усі вдячні слухачі наповнити залу бурхливими оплесками.

Після концерту

Помічник ректора з виховної роботи

Галина Аніщенко