20.12.2020 4985

Колоритний подарунок місту від колективу університету

19 грудня, у День Святого Миколая на площі Соборності міста Умань відбувалося урочисте відкриття новорічної ялинки. Однак цього року мешканцям і гостям міста пощастить побачити не одну, а безліч зелених вбраних красунь. Адже запропонований мерією міста конкурс для студентів і учнів на найкраще оформлення ялинки довів загалу, що ми маємо креативну і талановиту молодь, яка активно прагне позитивних змін і розуміється на красі.

Казковий настрій для всіх бажаючих прогулятися центральним сквером і площею міста створювали студенти, школярі та навіть вихованці дитячих садочків. Чарівні, дбайливі ручки виконали неперевершене «танго новорічних ялиночок» на затишній галявинці центрального парку біля будинку культури.

З-поміж усіх чарівних зелених красунь виокремлюється строкатістю та миготливим сяйвом чарівно вбрана ялиночка Уманського національного університету садівництва – подарунок рідному місту від колективу навчального закладу. Очільниця міста Умань Ірина Плетньова, оглянувши всіх «конкурсанток», кожна з яких, безумовно, претендує на першість у «Конкурсі ялинок», відзначила високий рівень підготовки та прояви натхненної праці й старанність нинішньої молоді.

Ялинка, що прибула до центрального скверу від Уманського НУС, прибрана радою студентського самоврядування на чолі з її головою Оксаною Беденко. Організатором і музою для натхнення студентської ради стала Лариса Розборська, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з виховної роботи. Дякуючи активній підтримці ректорату, деканів факультету, всіх рад студентського самоврядування та вагомій фінансовій допомозі телерадіокомпанії «ТІМ» в особі директора Сергія Кисляка, молодь Уманського НУС надзвичайно колоритно оформила декоративне оздоблення новорічної красуні, яка стовідсотково радуватиме місцевих мешканців і гостей міста. Тож цілком заслужено ялинка від Уманського НУС виборола першість у номінації за "Найкраще представлення свого фаху на ялинці".

Колоритний подарунок місту від колективу університету

Не зважаючи на поставлену окрему задачу – взяти участь у місцевому конкурсі кращої ялинки, студенти та викладачі подбали і про студентське містечко, аби святковий настрій і подих казки витав рідними просторами Уманського національного університету садівництва. Дружній колектив, з левовою часткою допомоги факультету економіки і підприємництва, радо надягнув яскраве декоративне вбрання на зелену красуню, яка вже давно оселилася поблизу Університетської площі.

Тож з чарівним початком віночка Новорічних свят вас, шановні! Миру, добра та міцного здоров’я.

Висловлюємо окрему вдячність групі студентів і викладачам Уманського НУС, які, не зважаючи на прохолоду, прийшли встановити ялиночку та, пригощаючи мандаринками, зігрівали теплом душі та щирих посмішок перехожих. Ви – окраса та гордість нашого університету!

Пресцентр Уманського НУС