07.04.2021 5167

Карантинний День здоров’я в Уманському НУС

Всесвітній День здоров’я, що відзначається 7 квітня, нині є надактуальним для всього людства. Потрапивши в ситуацію, що потребує дбайливого й уважного ставлення до особистого здоров’я, гігієни та чистоти навколишнього середовища, інших аспектів, з якими напряму пов’язане самопочуття особисте й усіх оточуючих, кожен замислився: «А чи не надто я заклопотаний другорядними проблемами, щоб так легковажно відноситися до здоров’я, яке визначає якість життя?». Адаптивний карантин і локдаун стали вимушеною паузою в тісних фізичних стосунках і взаємовідносинах, а ще – своєрідним «стопом» у стрімкій гонитві за загальними цінностями, виокремивши глобальні загальнолюдські цінності: міцне здоров’я та гарне самопочуття.

Аби підкреслити важливість і необхідність здоров’я для всього людства,у 1948 році було прийнято Статут Всесвітньої організації охорони здоров’я, на честь якого і було започатковано дане свято з яскравим гаслом «Health for all – everyone, everywhere!» (Здоров’я для всіх, будь-кого, будь-де!).

А тому, незважаючи на карантинні обмеження та дистанційний формат освітнього процесу, в Уманському національному університеті садівництва фахівці Центу культури та виховання студентів спонукали загал до веселого та креативного проведення Дня здоров’я. Переконавшися у тісному ланцюговому зв’язку між міцним здоров’ям і почуттям гумору, наші творчі колеги зорганізували на вахті у навчальному та адміністративному корпусах чергування чарівних медичних сестер, які відповідально вимірювали температуру тіла колегам у поєднанні з інтелектуальними та веселими релакс-тестами.

Карантинний День здоров’я в Уманському НУС

Така весела терапія позитивно вплинула на університетський загал, а тому впевнено можемо заявити: здоров’ю на території і в родинах Уманського університету садівництва – бути!

Карантинний День здоров’я в Уманському НУС

Вітаємо всіх з Днем здоров’я! Хай всі ваші родини процвітають і стають щомиті щасливішими! Гарного самопочуття й оптимізму всім!

Пресцентр Уманського НУС