19.10.2012 9824

Кафедра військової підготовки в університеті

Уманський національний університет садівництва в цьому році уклав угоду з Національним університетом біоресурсів і природокористування України про навчання студентів на кафедрі військової підготовки. Відповідно до неї, УНУС здійснює підготовку студентів за спеціальністю «Бойове застосування механізованих з'єднань, військових частин і підрозділів» для Сухопутних військ Збройних Сил України.

Біля Вічного вогню

Основним завданням кафедри є:

- військова підготовка студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу;

- здійснення військово-патріотичного виховання;

- виховання у студентів високих професійних якостей, необхідних майбутньому офіцеру, здатному грамотно навчати та виховувати підлеглих, зміцнювати військову дисципліну і організованість, підтримувати постійну бойову готовність, уміло згуртовувати військові колективи.

На кафедрі військової підготовки Уманського НУС студенти вивчають статути Збройних Сил України, військову тактику та топографію, вогневу і стройову підготовку. На день міста слухачі військової кафедри брали участь в урочистій ході по центральній площі міста, та покладанні квітів до Обеліску Слави.

Кафедра має потужну навчально-матеріальну базу, зокрема стрілецький тир, комп'ютерний клас, оснащений інтерактивною дошкою, аудиторії тактичної, вогневої та технічної підготовки, пункт технічного обслуговування і ремонту, бібліотеку, стройовий плац. Під час навчання широко використовується озброєння та військова техніка.

Навчально-матеріальна база кафедри військової підготовки

Комп'ютерний клас

Термін навчання 2 роки. По закінченню навчання студенти отримують військове звання - молодший лейтенант.

Викладач кафедри військової підготовки,

майор запасу ЗСУ Цкітішвілі В.А.