29.09.2015 4717

Кафедра української та іноземних мов святкує День університету

24 вересня  Уманський  національний  університет садівництва урочисто відзначив 171-шу річницю з дня заснування. Викладачі кафедри української та іноземних мов доцент Світлана Каричковська та доцент Наталія Комісаренко активно долучилися до святкування, провівши зі студентами 41-з групи факультету менеджменту «круглий стіл» на патріотичну тему «Демократичні цінності». Мета заходу – обговорення таких понять як громадянство, свобода слова, права людини, сучасний етап демократичних трансформацій в Україні тощо.

Кафедра української та іноземних мов святкує День університету

Студенти активно брали участь в обговореннях, дискутували, творчо підходили до виконання різних видів роботи. «Круглий стіл» відбувся на високому організаційному та науковому рівні з використанням сучасних інноваційних технологій.

Кафедра української та іноземних мов святкує День університету

Світлана Каричковська, доцент кафедри української та іноземних мов