30.09.2015 5120

Кафедра садово-паркового господарства – учасник святкових урочистостей Уманського НУС

Кафедра садово-паркового господарства взяла участь у виставці «Феєрія саду», присвяченій 171 річниці заснування вузу. Презентація кафедри садово-паркового господарства висвітлила напрацювання студентів факультету лісового і садово-паркового господарства у розробці проектів садово-паркових об’єктів та створенні топіарів. Викладачі кафедри ознайомили першокурсників, батьків і всіх присутніх із специфікою перспективної спеціальності «Садово-паркове господарство».

За період функціонування університету змінилися методи навчання, а от рівень освіти, який отримують студенти у нашому вузі, продовжує бути найвищим. Нині ландшафтний архітектор – всебічно розвинений фахівець, який здатен виконати поставлені завдання, покладаючись на багатолітній досвід створення шедеврів світового мистецтва та новітні досягнення і технології. Дана спеціальність є затребуваною і актуальною в сучасному руслі життя, адже професійний садівник майстерно впорядкує будь-який відкритий простір композиціями із зелених насаджень.

Кафедра садово-паркового господарства вітає першокурсників із Посвятою у студенти та бажає усім, хто поєднав свою долю із Уманським національним університетом садівництва і, зокрема, зі спеціальністю ландшафтний дизайнер, стати кваліфікованими фахівцями у своїй галузі.

Михайло Осіпов, викладач кафедри садово-паркового господарства