27.09.2015 5980

Кафедра економіки шанує традиції

Уманський національний університет садівництва 24 вересня урочисто відзначив подвійне свято – день народження та Посвята першокурсників у студенти.

171-ша річниця з дня заснування Уманського національного університету садівництва – добра нагода осмислити пройдений нами шлях, оцінити наукові здобутки у галузі освіти та науки, це насичена значними подіями історія, позначена нестримним рухом уперед до завоювання нових вершин. У минулому – клопітка праця поколінь педагогів та студентів, яка увінчалась визнанням високого рівня університету в Україні та за її межами.

Святкування розпочались із вітання студентів-першокурсників деканом факультету економіки і підприємництва, професором, доктором економічних наук Юлією Нестерчук, яка особисто вручила залікові книжки першокурсникам та побажала  наснаги, успіхів і тільки гарних оцінок.

Вітаємо Вас, першокурсники!

Кафедра економіки шанує традиції

Академічні групи факультету економіки і підприємництва утворили вчорашні абітурієнти, котрі обрали саме Уманський національний університет садівництва для здобуття фаху. Під урочисту музику разом зі своїми кураторами студенти-першокурсники традиційно пройшли урочистою ходою.

Кафедра економіки шанує традиції

Поздоровити Уманський національний університет садівництва прийшли випускники минулих років та уславлені попередники нинішнього покоління студентів – директори провідних аграрних підприємств, відомі виробничники, керівники сільськогосподарських господарств, голови державних адміністрацій.

Відбувалось чимало заходів на святі, а особливо цікавою була виставка кафедр навчального закладу. Зокрема, колектив кафедри економіки на високому рівні представив свої науково-педагогічні досягнення і здобутки: монографії, підручники, посібники, опубліковані викладачами за останні роки.

Кафедра економіки шанує традиції

З нагоди свята відбувся святковий концерт, який залишив у серцях глядачів почуття гордості за університет, вдячності та урочистого піднесення.

Уманському національному університету садівництва, в якому на високому рівні проводяться подібні свята, хочеться побажати подальших років процвітання, незліченну кількість десятиліть виконувати свою почесну місію підготовки висококваліфікованих кадрів, а викладачам та студентам –  невичерпного натхнення, здійснення усіх творчих планів, успіхів у роботі та навчанні, любові до обраної професії та щирості людських почуттів!

Оксана Тупчій, викладач кафедри економіки