24.11.2012 5348

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

20 листопада в читальній залі №1 Наукової бібліотеки  відбулась історична година для студентів факультету менеджменту на тему "Історичні пам'ятки забудови студентського містечка".

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

Зі вступним словом звернулася до присутніх директор Наукової бібліотеки університету С.В. Нижник, яка наголосила на важливості даної теми, адже єдиної історії людства немає, а є лише нескінченна безліч історій, пов'язаних з різними аспектами людського життя, і серед них історія забудови студентського містечка Уманського національного університету садівництва.

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

Завідувач музею університету Л.О. Цимбровська ознайомила з історією переїзду училища садівництва з Одеси до Умані у перший період створення студентського містечка. Свою розповідь вона доповнила архівними фотографіями з зображенням корпусів того часу.

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

З розповіді старшого викладача кафедри української та іноземних мов М.Ю. Замаховської присутні дізнались про історію забудови студентського містечка з 1957 року до теперішнього часу, свідком якої була вона сама. Детальніше можна дізнатись з книги "Крізь призму часу", співавтором якої є М.Ю. Замаховська.

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

З цікавістю сприйняли доповідь доктора соціологічних наук, академіка  Міжнародної академії аграрних наук, зав. кафедрою соціально - гуманітарних і правових дисциплін  А.М. Шатохіна про історію професорського будинку по вул. Інститутській, 3, якому в цьому році виповнюється 100 років, де жили і живуть професорські сім'ї університету.

Історичні пам’ятки забудови студентського містечка

Доповідачі відзначили надзвичайну ауру і естетичний вплив цього мальовничого куточка Умані, який кожного дня не перестає дивувати та зачаровувати своєю красою.

Сучасне покоління повинне завдячувати можливістю жити, навчатись і працювати в Уманському національному університеті садівництва, який за своєю історією, територією, традиціями є унікальним.

Фіткаленко М.М.,

провідний бібліотекар Наукової бібліотеки