07.07.2014 4901

Інтернет-сайт – обличчя успіху!

За підсумками другого кварталу  Конкурсу на найкращий інтернет-сайт визначено трійку основних переможців.

За цікавий підхід до структури та навігації сайта, сучасний дизайн, актуальне та цікаве інформаційне наповнення, динамічність, та з єдиним зауваженням щодо інтерактивності   І місце  отримує  Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (77,7 бала).

Із вичерпною інформацією  кожної позиції на сайті, відривом всього в один бал за переможцем, з почесним  ІІ місцем   на таблицю лідерів виходить Уманський національний університет садівництва (76,7 бала).

З не менш цікавим сайтом трійку лідерів закриває Миколаївський національний аграрний університет – ІІІ місце  у конкурсі  (76,0 бала).

Зовсім трішки не вистачило Таврійському національному аграрному університету (73,0 бали), Херсонському державному аграрному університету (69,7 бала) та Харківському національному технічному університету сільського господарства імені Петра Василенка.

За матеріалами НМЦ "Агроосвіта" (http://www.agroosvita.com/node/2763)