23.04.2013 5046

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Біологія»

16-18 квітня 2013 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Біологія». В олімпіаді взяли участь 88 студентів із 16 вищих аграрних вузів України.

Уманський національний університет садівництва представляли: студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Яценко В'ячеслав Васильович (31-п група) та студентка факультету лісового і садово-паркового господарства Дубін Ольга Олегівна (21-сп група).

За вагомі теоретичні та практичні знання з предметів фізіологія рослин, мікробіологія, генетика та ботаніка Дубін Ольга нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Дубін Ольгу із значними досягненнями та бажаємо успіхів у подальшій роботі!