25.03.2019 5268

Хто співає, той щасливий

Днями Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва взяв участь в обласному святі вокально-хорового мистецтва, присвяченому відомому фольклористу, хоровому диригенту, композитору та педагогу Порфирію Демуцькому. Учасниками дійства, що відбулося в Уманському міському будинку культури ім. Ю. Смолича, стали 18 творчих колективів Черкаської області.

Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» нашого університету, як завжди, опинився у вирі подій і подарував глядачам незабутні хвилини насолоди красою, мелодійністю й автентичністю української пісні.

Хто співає, той щасливий

Даний захід став черговим підтвердженням багатства традицій і культури українського народу. Адже у скарбниці його пісень присутні такі твори, якими можна та слід пишатися, як райськими квітами, які прикрашають наше життя протягом століть, даючи наснагу до життя та вселяючи у душі віру у краще.

Центр культури та виховання студентів Уманського НУС