20.11.2020 5754

Гідність і свобода – у серцях українців

Гідність та свобода – два почуття притаманні українцям з давніх-давен.

Сучасні громадяни є новою генерацією, рушійною силою для молодої держави. Позиція народу – об’єднуватися заради обстоювання основних цінностей, попри різні політичні негаразди – цілеспрямовано була доведена під час двох революцій на українському просторі – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Нині 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Це день, коли ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які були душею держави, у якій жили, та відстоювали її право на волю і незалежність на Майдані. Це і день усвідомлення, що доля українців – бути вільними, а відтак – гідними свободи та щасливими.

Члени колективу Уманського національного університету садівництва нині, напередодні пам’ятного дня, здійснили покладання квітів до меморіальної дошки Віталія Васільцова – колишнього студента, випускника навчального закладу, Героя України й учасника подій на Майдані, який відстоював свободу та гідність свого народу та  2014 року віддав життя за волю та незалежність України під час Революції гідності.

Гідність і свобода – у серцях українців

День Гідності та свободи – день, коли історія українців перетерла на скрижалях років мирні риси характеру народу й, оголивши ображену гідність, народ повстав на захист територіальної цілісності країни. Згадуючи усіх Героїв Небесної Сотні, ми схиляємо голови та вшановуємо світлу пам’ять полеглих у часи подій на Майдані, під час Революції Гідності та Сході України.

Наш народ – найміцніші мужі та тверді характером тендітні жінки – порядні нащадки козацтва, легенди про яких ходять і досі, довів, що згуртованість та віра у перемогу є символами української нації. Слава Україні!

Пресцентр Уманського НУС