28.10.2016 5088

«Fantasy world» допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування

За доброю традицією другий рік поспіль за ініціативи ради студентського самоврядування факультету менеджменту проходить благодійний ярмарок з метою підтримки дітей-сиріт.

Відтак, 25 жовтня у холі навчального корпусу № 4 відбувся благодійний ярмарок під назвою «Fantasy world» під девізом «Розфарбуймо цю осінь смачними фарбами!».

«Fantasy world» допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування

Відвідувачі ярмарку мали можливість не тільки поласувати різноманітними ароматними смаколиками, а й зустрітися з відомими героями казок, кінофільмів, мультфільмів, адже ласощі особисто пропонували і сімейка Сімпсонів, і Червона шапочка, і Наталка-Полтавка, і навіть Чарлі із шоколадної фабрики.

«Fantasy world» допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування

Даний захід є прикладом гарного виховання й щирого співчуття. Приємно, що наша молодь має добре і чуйне серце, адже в теперішній час це дуже важливо.

«Fantasy world» допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування

Тому висловлюємо слова вдячності всім студентам, які долучилися до проходження благодійного ярмарку.

З продажу представленої на ярмарку продукції студенти виручили 3171 грн. Усі зібрані кошти будуть направлені на потреби тих дітей, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи.

Анастасія Крейтор, заступник голови ради студентського самоврядування факультету менеджменту