19.05.2023 1167

Факультет агрономії здобув перемогу в турнірі з міні-футболу на Кубок ректора Уманського національного університету садівництва

Протягом 16–18 травня в Уманському національному університеті садівництва проходив захоплюючий турнір з міні-футболу, який продемонстрував таланти та змагальний дух студентів університету.

Захід, відомий як Кубок ректора, зібрав учасників з шести факультетів університету: плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії, економіки і підприємництва, менеджменту, лісового і садово-паркового господарства, інженерно-технологічного факультету. Участь студентів з усіх факультетів продемонструвало прихильність університету до цілісної освіти та важливість розвитку дружніх відносин між студентами з різних галузей знань.

Турнір розпочався з привітання проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого та голови профспілкового комітету Маргарити Парубок. Їхня присутність на церемонії відкриття свідчить про прагнення університету розвивати яскраву та інклюзивну культуру студентського містечка, яка заохочує як академічну, так і позанавчальну діяльність.

Учасників привітали з ентузіазмом і заохоченням, задавши тон дружнім, але запеклим змаганням, які мали відбутися далі. Щоб підтримати командний дух, Маргарита Іванівна подарували командам новенькі футбольні м'ячі, що символізувало початок захоплюючої гри.

Турнір з міні-футболу привернув увагу як учасників, так і глядачів, продемонструвавши майстерні прояви командної роботи, спритності та рішучості. Матчі проходили з великим запалом і спортивною майстерністю, створюючи напружену атмосферу протягом усього змагання.

Кожна команда підкреслила свою майстерність, використовуючи розумні стратегії та демонструючи свої індивідуальні та колективні таланти. Гравці показали виняткову роботу ніг, тактичну кмітливість і глибоке розуміння гри.

Після трьох днів напружених матчів перемогу здобула команда факультету агрономії, яка підкорила серця глядачів і вписала свої імена в спортивну історію університету. Ваша наполеглива праця, командна робота та непохитний дух були справді гідними похвали та слугували натхненням для всіх. Ваша перемога демонструє величезний талант і потенціал нашої студентської спільноти.

На додаток до успішного завершення турніру було оголошено переможців у індивідуальних номінаціях:

• кращий воротар – ЛЕЩЕНКО Олег, студент факультету лісового і садово-паркового господарства
  • кращий захисник – ПАНЧЕНКО Ігор, студент факультету агрономії
  • кращий нападник – МАРКІВСЬКИЙ Данило, студент факультету агрономії

Шановні учасники змагань! Ви всі, хто долучився до боротьби, вже є  лідерами  для колективу у своєму прагненні прикрашати власне життя та загалу Уманського національного університету садівництва, спрямовувати його у здорове майбутнє нації. Незалежно від результату матчів, хочемо підкреслити, що ваша участь і внесок були однаково цінними і значущими. Саме ваша прихильність до чесної гри, повага до опонентів та прояв спортивної майстерності протягом усього турніру продемонстрували справжній дух здорової конкуренції.

Красномовність вчинків колективу університету вказує на бажання виховувати здорову, прогресивну та щасливу молодь, а такого роду турніри, за ініціативи активного та дружного колективу кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін та підтримки ректора і ректорату, є справжнім проривом, перемогою у вирі сьогодення. Адже, зважаючи на безпекову ситуацію, університетський загал вкотре доводить: лише разом ми – велика, нездоланна сила!