21.03.2019 5403

Естетичний подарунок для театралів

Справжнє свято для театралів Уманського національного університету садівництва влаштували актори Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради напередодні Всесвітнього дня театру, презентувавши постановку «Наталка Полтавка».

Чуттєва та жива п’єса про соціальну нерівність, на фоні якої розвивається глибока побутова драма, висвітлює звичаї й усталені погляди українського селянства минувшини. Події дійства, що розвивалися легко та природно, у вільній динаміці, заворожували глядачів і змушували їх співпереживати героям п’єси, родзинкою якої стало широке та вміле використання народного гумору та пісень, які природно й автентично відтворили актори Черкаського драмтеатру на сцені Уманського НУС. І, звичайно ж, справжня насолода для поціновувачів драматургії, щедро приправленої тонким гумором, навіть сатирою, – неповторний стиль великого класика української літератури, драматурга Івана Котляревського.

Естетичний подарунок для театралів

Тож справедливо можна резюмувати, що театрали нашого навчального закладу отримали повноціннеу естетичне задоволення, підтвердженням чого стали гучні та тривалі овації, якими глядачі нагороджували акторів не лише по закінченню виступу, а й під час дійства.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту