06.08.2013 5509

Друга вища освіта за спеціальністю "Лісове господарство"

Інститут післядипломної освіти та дорадництва оголошує прийом документів на здобуття другої вищої освіти за спеціальністю "Лісове господарство".

Термін навчання – два роки (заочно). Після закінчення навчання випускники отримують диплом державного зразка про перепідготовку спеціаліста з присвоєнням відповідної кваліфікації.

Перелік документів для вступу до університету:

• диплом державного зразка про повну вищу освіту і додаток до диплома (оригінали та копії);
  • паспорт та ідентифікаційний код (оригінали та копії);
  • 2 фотокартки розміром 3х4 см;
  • медична довідкам за формою 086/о.

Документи подаються в Інститут післядипломної освіти та дорадництва Уманського національного університету садівництва протягом серпня 2013 р. за адресою: навчальний корпус № 4, каб. № 193, вул. Інститутська, 1, м. Умань, 20305.

Додаткова інформація про умови вступу і навчання за тел. (04744) 3-44-63, 0677083679, e-mail: agroadvice@ukr.net.

Подати заяву можна у електронній формі за посиланням

Error