10.05.2023 1167

Довіра та репутація: Уманський національний університет садівництва у рейтингу акредитацій освітніх програм ЗВО

Уманський національний університет садівництва досяг чергового рубежу визнання високого рівня своєї діяльності, увійшовши до рейтингу акредитаційних експертиз, здійснених Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Рейтинг було складено за весь період акредитації – з вересня 2019 р. по грудень 2022 р. – і він є свідченням прагнення університету надавати якісну освіту своїм студентам.

Рейтинг акредитацій освітніх програм ЗВО України, запроваджений командою Центру міжнародних проектів «Євроосвіта» в експериментальному порядку, є важливим інструментом, що комплексно й актуально характеризує ефективність українських університетів. І включення Уманського національного університету садівництва до нього є свідченням високих академічних стандартів закладу освіти, якості навчання та наукових досліджень, а також ефективного менеджменту.

Уманський національний університет садівництва по праву має привід пишатися своїми 49 акредитованими програмами, що пройшли сувору оцінку й отримали підтвердження їхньої відповідності освітнім стандартам й очікуванням роботодавців.

Тож майбутні абітурієнти можуть сприймати це досягнення Уманського національного університету садівництва, як сигнал довіри до університету та його репутації, що робить його привабливим вибором для всіх, хто прагне здобути якісну й актуальну вищу освіту.