05.08.2020 4960

Доступна освіта для ветеранів АТО/ООС – принципова позиція Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва розширює межі своєї співпраці. От і нині, 4 серпня, відбулася зустріч першого проректора навчального закладу Івана Мостов’яка та завідувача кафедри обліку і оподаткування Людмили Мельник і викладача Ольги Підлубної із заступником міністра у справах ветеранів України Олексєм Ілляшенком, під час якої сторони домовилися про співпрацю щодо реалізації освітніх проектів для ветеранів.

«Освітній простір Уманського НУС відкритий для нових площин реалізації», – зазначив Іван Мостов’як – «особливо, якщо мова йде про підтримку та реадаптацію ветеранів АТО, їхніх дітей і членів сімей загиблих. Адже ми маємо всі матеріально-технічні можливості для цього».

Приємно те, що саме Уманський НУС стане одним з піонерів впровадження якісної освіти для ветеранів АТО. Адже, як зазначив заступник міністра у справах ветеранів Олексій Ілляшенко «Підписання такого договору стане стартом для укладання таких актів з іншими ВНЗ. Маючи територіальні відділи в областях, Мінветеранів зможе поширювати інформацію щодо освітніх програм навчальних закладів серед ветеранської спільноти у регіонах та мати змогу надавати підтримку ветеранам у вирішенні тих чи інших питань під час вступних кампаній».

Доступна освіта для ветеранів АТО/ООС – принципова позиція Уманського НУС

Уже з початку старту вступної кампанії бажання стати студентом Уманського НУС висловило понад 50 ветеранів АТО/ООС. Сподіваємося, що підписання угоди про співпрацю лише збільшить контингент таких студентів, розширюючи їхні можливості реалізації в мирному житті.

Пресцентр Уманського НУС за матеріалами https://mva.gov.ua/ua/news/minveteraniv-ta-umanskij-nacionalnij-universitet-sadivnictva-ukladut-dogovir-pro-spivpracyu