13.12.2012 5154

Допоможемо тим, хто цього потребує!

Благодійність у всі часи робила світ кращим, адже на першому плані стоять найкращі людські риси: співчуття, людяність, щирість, здатність співпереживати.

Студенти Уманського НУС також вирішили долучитися до цієї прекрасної місії. «Допоможемо тим, хто цього потребує!» – під таким гаслом 10 грудня пройшов благодійний рок-концерт, присвячений Міжнародному Дню інвалідів. У проведенні заходу взяли участь  дві групи: ансамбль сучасної музики «Унікум» та вже відомий рок-гурт «Fantasy of world». Ініціаторами проведення заходу став Центр культури і виховання та Рада студентського самоврядування.

Допоможемо тим, хто цього потребує!

У програмі концерту звучали композиції зарубіжних виконавців, авторські твори та твори сучасних авторів.

Ведучим концерту був художній керівник рок-гурту «Унікум» Іван Смірнов, який не тільки знайомив присутніх із виконавцями груп, але й розповідав про становлення рок-музики, як окремого виду мистецтва.

Для учасників благодійного заходу рок є частиною життя, революцією духу, і просто свободою. На виступах вони розкривають свій внутрішній світ, адже за словами Брюса Діккенса «рок – це те, що дозволяє залишатись самим собою». Крім того, рок – це сила-силенна емоцій та драйву, закладених у музиці.

Допоможемо тим, хто цього потребує!

До складу учасників групи «Унікум» приєдналися і голосисті дівчата Ніна Бабак та Софія Прокоп’єва.

Присутні в залі не тільки дізналися про історичні витоки та відомі гурти, які працювали в цьому жанрі, а й гарно провели час та зробили добру справу – пожертвували кошти для тих людей, які обділені турботою та потребують допомоги.

Допоможемо тим, хто цього потребує!

Виручені кошти будуть передані дітям-інвалідам.

Від себе додам, що інтереси сучасної молоді потрібно поважати та підтримувати, тому що саме їй належить майбутнє, саме їй сіяти зерна людяності та добра в державі.

Н. Зубова, методист Центру культури і виховання