27.03.2019 4806

Допоможемо разом!

Спільнота студентів і викладачів Уманського національного університету садівництва завжди активно займається волонтерською діяльністю.

Цього разу термінової допомоги потребує наш земляк-уманчанин 12-річний Денис Терещук, у якого діагностували некроз кишківника. Про нього вже неодноразово згадували засоби масової інформації та соціальні мережі. Проте ситуація з Денисом і досі залишається складною: для того, щоб жити, хлопцю необхідна складна та дороговартісна операція.

Важка хвороба призвела до втрати 90% кишківника. Хлопець вже переніс 9 складних операцій і потребує негайного транспортування та лікування за кордоном. Вартість шансу на життя складає 500 тис євро. Однак час спливає і можливостей залишається все менше.

Тож не будьмо байдужими! Допоможемо кожен посильно, адже можливо саме наше перерахування стане вирішальним і врятує життя!

Реквізити:

4149 4996 4377 4431 – Терещук Марина Олександрівна

5168 7554 2124 8705 – Терещук Юрій Олександрович

Допоможіть батькам не втратити дитину!

Error