19.04.2019 5103

Допомагаємо робити наше місто кращим

Студентській молоді та викладачам Уманського національного університету садівництва випала нагода долучитися до акції «Чисте місто» з озеленення рекреаційної зони мікрорайону Греків ліс.

Дана акція проводиться за ініціативи приватного підприємця Бахтіяра Сапаєва, який запропонував керівникам підприємств і молоді долучитися до озеленення міста Умані шляхом висадки декоративних високостовбурних саджанців – катальпи бігнонієвидної. А студенти та викладачі Уманського НУС з радістю підтримали корисну ініціативу провідного підприємця, прибувши завчасно до місця висадки дерев.

Допомагаємо робити наше місто кращим

Природоохоронне облаштування будь-якої території покликане створити для жителів і екосистем сприятливі умови: воно має сприяти оздоровленню екологічної ситуації, підвищенню естетичної цінності територій, створенню раціональної, гармонійної і художньо осмисленої просторової композиції міста, що забезпечує оптимальні умови для реалізації соціальних функцій і виховання естетичних якостей та просторової уяви у жителів міста. Тож висловлюємо вдячність усім природозахисникам і добровольцям, які долучилися справою до акції озеленення та прибирання -«Чисте місто» !

Бахтіяр Сапаєв розповів присутнім про світлі перспективи, які чекають на всіх охочих взяти участь у конкурсі «малих архітектурних форм», який має на меті збагатити архітектурними проектами – цікава лавка чи гармонійна мініатюрна зона відпочинку, міні-фонтан, фентезі-гойдалка тощо – мікросвіт нашого міста. До конкурсу ініціатор запросив усіх бажаючих студентів і викладачів, а кращі проекти будуть втілені в життя та прикрашатимуть мікрорайон «Греків ліс».

Допомагаємо робити наше місто кращим

Тож натхнення всім та ентузіазму! І нехай креатив творчих і завзятих перевершить усі сподівання! Перемог вам та реалізації здорових амбіцій!

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту