24.07.2018 6324

До уваги вступників!

Натхненні новими перспективами та змінами на краще майбутнє, абітурієнти звідусіль линуть до Уманського національного університету садівництва. Завдяки широким можливостям й освітнім перевагам, які надає Уманський НУС, активність бажаючих подати документи до навчального закладу – висока.

До уваги вступників!

Звертаємо увагу, що на місце вступника у Рейтинговому списку впливає конкурсний бал вступника, що складається з результатів вступних випробувань (результатів ЗНО), середнього балу атестата та інших конкурсних показників.

Також повідомляємо, що вже зараз вступна кампанія – 2018 року кульмінації добігає до завершення. Так, випускники шкіл завершують реєстрацію електронних кабінетів і завантаження всіх необхідних документів 25 липня, а кінцевий термін подання вступних заяв для них – 26 липня. Прийом заяв від випускників технікумів і коледжів закінчується 24 липня, а особи, які планують здобувати освітній ступінь магістра за спеціальностями «Економіка», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм» мають можливість подати документи до 26 липня, а за всіма іншими спеціальностями – до 30 липня.

Тож не зволікайте, адже найкращі перспективи на вас чекають саме в Уманському НУС!

Прес-центр Уманського НУС