25.04.2019 5169

До Уманського НУС – за аграрними науковими новинками

Уманський національний університет садівництва знаний освітньо-науковий заклад не лише в Україні, а й за її межами. Тож в університет часто приїздять делегації з різних країн світу, які прагнуть ознайомитися з його діяльністю та науковими доробками вчених.

Нині університет гостинно вітав делегацію представників аграрної галузі Австрії. А спонукала зарубіжних практиків до гостин в Уманському НУС цікавість до освітніх програм підготовки майбутніх фахівців-аграріїв і наукові розробки з селекції сільськогосподарських культур.

До Уманського НУС – за аграрними науковими новинками

Під час екскурсії територією та навчальними корпусами університету гості ознайомилися з цікавинками українського аграрного Кембриджу та з освітніми методиками, що практикуються в Уманському НУС: відвідали кафедри рослинництва, загального землеробства, садово-паркового господарства; поринули у світ екзотики в оранжереї і лимонарії, а також ознайомилися із колекцією оригінальних авторських вин кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів.

До Уманського НУС – за аграрними науковими новинками

Зустріч залишила багато приємних вражень у гостей нашого навчального закладу, які відзначили його сучасність і прогресивність та наголосили на перспективах подальшої співпраці.

Прес-центр Уманського НУС