26.05.2023 1313

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

24 – 25 травня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва пройшов захід «Дні з ректором», під час якого представники студентства мали можливість долучитися до відкритого спілкування з ректором Оленою НЕПОЧАТЕНКО. Такі зустрічі стали традиційними в університеті та сприяють вирішенню нагальних питань і проблем, що стосуються різних аспектів життя кампусу.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

Захід сприяв жвавому обміну думками між студентським активом і керівником ЗВО. У рамках зустрічі голова студентської ради Сніжанна ОЛІЙНИК запропонувала присутнім переглянути добірку світлин, на яких було продемонстровано перелік справ за минулий навчальний рік, рік війни в Україні. Загалом діяльність була благодійно-волонтерського характеру, та з таким гуртом, що є нині присутнім в університеті, ми всі – майже всесильні, тож кращі звершення ще попереду.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

Присутні обговорили безліч питань, а довірлива форма спілкування студентів і ректора Олени Олександрівни вкотре підкреслила першочергові якості, які мають бути і є у керманичів осередку освіти, науки та знань: людяність, врівноваженість, розуміння, толерантний підхід і надійність. Студенти впевнилися у підтримці з боку ректорату, усі питання знайшли власне розв’язання і це дозволяє молоді тримати палке, щире, багатогранне студентське життя у ритмі нових наукових досягнень і прагнути черпати знання з особливими силами, міксуючи усі переваги молодості: творчість, спорт, свободу, здоров’я, можливості, право вибору, подорожі, живе спілкування.

Така взаємодія між вищим керівництвом університету та студентами є важливою для формування почуття спільної відповідальності та забезпечення того, щоб голоси студентів були почуті та враховані у процесі прийняття рішень.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

Захід «Дні з ректором» складався з кількох етапів, що передбачали різноманітні івенти для учасників. На початку було організовано цікаву фотосесію, що відобразила суть події і дозволила студентам продемонструвати свій ентузіазм і згуртованість.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

У рамках заходу була проведена екскурсія музейною кімнатою цінних і рідкісних видань в університетській бібліотеці. Цей візит дозволив студентам заглибитися в багату історію закладу освіти  й оцінити його науковий внесок у розвиток вітчизняної та світової науки. Вивчення історичних видань не лише поглибило розуміння студентами освітньої спадщини, а й стало джерелом натхнення та мотивації для їхніх власних академічних пошуків.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

Окремо був проведений майстер-клас з написання пером, що надав студентам унікальну можливість навчитися та вдосконалити свої каліграфічні навички. А ще він не лише дозволив відволіктися від рутини, але й заохотив до самовираження та розвитку мистецьких здібностей.

Родзинкою «Днів з ректором» стала екскурсія до Музею геології та ґрунтознавства. Цей візит дозволив студентам дослідити чудеса світу природи й отримати глибше розуміння галузей геології та ґрунтознавства. Експонати музею забезпечили захоплюючу подорож в історію Землі, демонструючи різноманітні ландшафти та геологічні утворення, що сформували нашу планету. Відтак екскурсія не лише розширила знання студентів, але й підкреслила міждисциплінарний характер освіти та її актуальність.

«Дні з ректором»: зміцнення зв'язків між студентами та керівництвом

До програми заходу увійшла й екскурсія підземеллями Василіанського монастиря в Умані. Дослідження їх похмурих ходів та знайомство з повсякденним життям тих, хто проживав у його стінах, дало цінне уявлення про минуле та підкреслило важливість збереження історичної спадщини.

Захід «Дні з ректором» в Уманському національному університеті садівництва продемонстрував прагнення закладу до відкритого спілкування та співпраці між студентами та керівництвом. Надаючи платформу для представників студентства, щоб висловити свої занепокоєння та пропозиції, університет виховує почуття причетності та розширення прав і можливостей серед молоді. Адміністрація університету цінує думки та прагнення здобувачів освіти, активно працюючи над покращенням різних аспектів студентського  життя.

Шановна університетська молодь! У вас попереду ще безліч гарних справ, нових знайомств, подорожей і практичних занять. Все це складає веселе студентське життя. Й у ваших силах зробити його захопливим, щасливим, енергійним та корисним!