06.11.2012 6173

День відкритих дверей

3 листопада 2012 року в актовій залі університету відбулося урочисте свято "День відкритих дверей". На зустріч з адміністрацією університету, деканами факультетів, керівниками структурних підрозділів завітало близько 400 випускників шкіл, студентів технікумів і коледжів та їх батьків із понад 30 районів Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Київської та інших областей України.

Реєстрація

Від імені науково-педагогічних працівників,  співробітників, аспірантів і студентів університету привітала учасників свята в.о. ректора, доктор  економічних наук, професор Олена Олександрівна Непочатенко,  яка у своїй доповіді зазначила, що Уманський національний університеті садівництва заснований у 1844 році та є одним із найпрестижніших навчальних закладів України. За час свого існування він зарекомендував себе як лідер аграрної освіти, потужний навчальний і науковий центр, осередок культури та духовності. Його авторитет здобуто працею багатьох поколінь викладачів, науковців, студентів та випускників.

Від імені науково-педагогічних працівників,  співробітників, аспірантів і студентів університету привітала учасників свята в.о. ректора, д.е.н., професор Олена Олександрівна Непочатенко
Від імені науково-педагогічних працівників, співробітників, аспірантів і студентів університету привітала учасників свята в.о. ректора, д.е.н., професор Олена Олександрівна Непочатенко

Про навчання на факультеті агрономії розповів декан факультету Мартинюк Андрій Тимофійович

Також Олена Олександрівна відмітила, що для навчання студентів створені всі необхідні умови: потужна матерiальна база, навчальні аудиторії та лабораторії, комп'ютерні класи, сучасна наукова бібліотека з безпровідним доступом до мережі Internet.

У цьому році в університеті відкрито кафедру військової підготовки. По закінченню навчання студенти отримують військове звання – молодший лейтенант.

З презентаціями про факультети, напрями підготовки, спеціальності до випускників шкіл, технікумів та коледжів звернулись декани, які у своїх доповідях зупинились також на умовах навчання, проходження практичної підготовки, стажування за кордоном, умовами проживання та дозвіллям студентів.

Випускників під час зустрічі було ознайомлено з правилами прийому та перебігом вступної кампанії 2013-2014 навчального року та запрошено їх на курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Чудовим завершенням свята став виступ студентів Уманського національного університету садівництва, учасників всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі".

Концерт за участю творчих колективів Центру культури і виховання