26.11.2012 7067

День відкритих дверей для Гайворонського машинобудівного технікуму

18 листопада року кафедра економіки провела День відкритих дверей для Гайворонського машинобудівного технікуму. Була організована екскурсія по території Уманського НУС. Абітурієнти відвідали бібліотеку, інформаційний центр, кафедру фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, санаторій-профілакторій, центр дозвілля студентів.

На високому рівні відбулась зустріч абітурієнтів з деканом факультету економіки підприємництва д.е.н., професором Нестерчук Ю.О., на якій майбутні студенти отримали інформацію щодо вступу та організації навчання в Уманському НУС.

На кафедрі економіки була організована та проведена ділова гра «Розумники та розумниці», в якій брали участь гості технікуму та за результатами якої переможці були нагороджені грамотами.