21.11.2013 5222

День студента в Уманському НУС

День студента відзначили в університеті численними заходами (конкурсами, розважальними міроприємствами). Зокрема, з ініціативи ради студентського самоврядування університету і за підтримки деканів факультетів та їх заступників студенти старших курсів випробовували свої сили в ролі лектора і декана; найкращі господині змагались за найвищу оцінку їх кулінарних здібносте в конкурсі «Студентський сніданок»; апогеєм святкування став інтелектуальний конкурс «Що? Де? Коли?».

Студенти інженерно-технологічного факультету перемогли в конкурсах «Студентський сніданок» (Драч Людмила 43 – Т), «Що? Де? Коли?» (Васильченко Олексій 51 – ТМ, Сокирська Інна 51 – Т, Христенко Алла 51 – ТМ, Горячківський Андрій 51 – ТЗ, Кривошея Олег 51 – ТМ).

Дублери деканів
Студентський сніданок
Переможниця конкурсу Драч Людмила 43 – Т, голова студентського самоврядування Мельник Юрій
Команда – переможець за обговоренням