23.01.2013 6501

На честь Дня Соборності

22 січня український народ святкує День Соборності та Свободи України, величну дату своєї багатовікової історії, яка нагадує нам, що Україна – єдина держава і ми – єдиний народ.

Саме в цей день 1919 року проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.

В Уманському НУС цього дня за участю студенства відбулися святкові заходи. З нагоди свята представники ради студентського самоврядування взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

На честь Дня Соборності

За ініціативи студентського активу о 13.00 проведено акцію «Стрічка єднання». Традиційно біля стін університету студенти створили «живий» ланцюг, що символізує національну свідомість та єдність українського народу.

На честь Дня Соборності

Пишаймося, що ми українці!

Аліна Клименко,

голова ради студентського самоврядування;

Ірина Павленко,

інформаційний сектор ради студентського самоврядування