26.05.2017 4912

День народження факультету економіки і підприємництва очима студентів

Любов до своєї професії починається з закоханості у рідний університет і факультет, який дарує безцінні знання та яскраві враження від начального процесу.

Переступивши поріг Уманського НУС, кожен з нас ще мало уявляв собі те, ким він буде в майбутньому. Та все ж кожен з нас вирішив, що факультет економіки і підприємництва є саме тим правильним та міцним орієнтиром в морі професій, який дасть ґрунтовні знання з обраного напряму навчання. І ті спеціальності, яким навчають на даному факультеті, завжди будуть затребувані на ринку праці.

Ось уже 41 рік поспіль факультет економіки і підприємництва виховує та дарує знання своїм студентам. В свою чергу, гарною традицією студентства є святкування Дня народження рідного факультету. Цьогоріч рада студентського самоврядування ініціювала святкування річниці рідного факультету на базі Білогрудівської бази відпочинку, яке пройшло під незмінним гаслом факультету: «Економіка, вперед! Ми – найкращий факультет!».

День народження факультету економіки і підприємництва очима студентів

Студентство активно проводило свій час, граючи у різні спортивні ігри, естафети та конкурси. Гучні пісні, які виконували кращі студенти факультету, лунали повсюди та дарували теплу сімейну атмосферу і вкотре нагадували, що об’єднав всю цю талановиту та ініціативну молодь саме факультет економіки та підприємництва. Не обійшлося і без маленьких подаруночків від деканату факультету, який завжди підтримує молодіжні ідеї та допомагає у їх реалізації.

Всі вкотре переконалися, що факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва  – це одна велика дружня родина, яка з радістю приймає, хто бажає стати її частиною. Він відкриває безліч можливостей для реалізацій наукових і творчих ідей. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які завжди допоможуть тобі віднайти вірний шлях та знайти своє покликання в цьому житті. Щиро дякуємо всім, хто докладає зусиль для того, аби наш факультет розвивався та з кожним роком ставав все кращим і кращим.

День народження факультету економіки і підприємництва очима студентів

Дякуємо тобі, рідний факультет, за дорогоцінні знання та незабутні студентські роки, які залишаться у пам’яті кожного студента яскравими спогадами.

Ірина Слободяник, заступник голови

ради студентського самоврядування