08.05.2015 5593

«День коледжу» на кафедрі обліку і аудиту

У «День коледжу» 07 травня кафедра обліку і аудиту Уманського НУС гостинно приймала студентів відокремлених структурних підрозділів Агротехнічного коледжу та Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС. За ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри обліку і аудиту зі студентською молоддю було проведено інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший» фахового спрямування. Від кожного коледжу  запропоновано команди. На гравців очікували цікаві тури: "Колесо фортуни"; "Шалені гроші"; "Юний вигадник"; "Подвійний запис"; "Документування"; "Рахівниця".

«День коледжу» на кафедрі обліку і аудиту

Крім командної гри, цікаві завдання були підготовлені і для глядачів: "Веселі ребуси", "Дешифрувальник". За активу участь вони були нагороджені солодкими призами.

«День коледжу» на кафедрі обліку і аудиту

Суддівська колегія у складі д.е.н., професора Т.Є. Кучеренко, к.е.н., доцента О.І. Крочак та к.е.н. О.М. Матрос одностайно зафіксували, що у підсумку всіх випробувань перемогла дружба.

Яскравості конкурсу додало мультимедійне супроводження та гарний настрій всіх присутніх. Вигадливість, кмітливість та знання учасників були просто блискучими.

«День коледжу» на кафедрі обліку і аудиту

Наприкінці заходу усі присутні сфотографувались на згадку.

Оргкомітет конкурсу «Найрозумніший»