30.09.2016 5785

Делегації з міст-побратимів відвідали Уманський НУС

День народження рідного міста – це визначна та довгоочікувана подія для всіх його мешканців. Концерт, колективні інтелектуальні та спортивні розваги, виставки, фестиваль смаколиків – все це кожного року відбувається на центральній площі Умані.

Цього року з нагоди святкування Дня міста Умань, на запрошення міського голови Олександра Цебрія, Умань з дружнім візитом відвідають зарубіжні делегації з міст-побратимів: Ланьцут, Курник, Шпротава (Польща), Радвілішкіс (Литва), Хаапсалу (Естонія) та Мілфорд Хейвон (Великобританія). Співпраця міст реалізується через обмін делегаціями, художніми та спортивними колективами, виставками, а також літературою, кінофільмами, фотоматеріалами про життя та щоденний побут.

Делегації з міст-побратимів відвідали Уманський НУС

30 вересня в рамках візиту делегація представників з міст-побратимів взяла участь в ознайомчій екскурсії одним з найстаріших навчальних закладів держави – Уманським національним університетом садівництва. Іноземних гостей зустріли представники адміністрації вузу та ректор Уманського НУС Олена Непочатенко. Історичний екскурс територією студмістечка та цікавинками університету провела завідувач музею історії університету Оксана Свистун.

Делегації з міст-побратимів відвідали Уманський НУС

Іноземні гості були приємно вражені побаченим та запевнили, що це не останній візит до Умані та Уманського НУС зокрема. Також делегати висловили надію на подальшу співпрацю між містами та навчальними закладами. До нових зустрічей!

Прес-центр Уманського НУС