20.04.2017 4958

Дарувати радість і тепло дітям – це приємно

Останнім часом сфера благодійності найбільше сконцентрувалась на воєнних діях, але є ще одна категорія найменш захищеного населення, яка нікуди не зникла і була до цього – це діти, позбавлені батьківського піклування.

19 квітня рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва традиційно відвідала Центр соціальної і психологічної реабілітації. Студенти приїхали з гарним настроєм і великим бажанням подарувати малечі веселе свято та, звичайно, не з порожніми руками: спільними зусиллями студентів, які виявили небайдужість і долучилися до цієї доброї справи, та за підтримки деканату були закуплені канцтовари і солодощі для малят.

Рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Діти зустріли гостей дуже привітно, висловлювали свою вдячність щирими посмішками та обіймами, чим подарували візитерам безліч позитивних емоцій та яскравих вражень. Також малеча продемонструвала свої таланти: співали веселих пісень, танцювали та закружляли студентів у хороводах. Діти ані хвилини не сиділи на місці, адже студенти активно заохочували їх до всіляких цікавих ігор. Повсюди лунав дитячий сміх та дзвінкі пісні.

Дарувати радість і тепло дітям – це приємно

Ось так спільними зусиллями та натхненням були частково здійснені мрії вихованців Центру соціальної і психічної реабілітації. Щасливі малята мали змогу поспілкуватися та весело провести час разом із студентами, адже ніщо не замінить живого людського спілкування, теплоти рук і доброти очей, які необхідні кожному з нас.

Дарувати радість і тепло дітям – це приємно

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.

Дарувати радість і тепло дітям – це приємно

Катерина Закрижевська, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Також читайте: "Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам"

"Уманський НУС відвідали школярі з Авдіївки"

"Діти наше майбутнє. Чужими вони не бувають!"