02.04.2019 5169

«Чорний козак» завітав до Уманського НУС

Сьогодні поціновувачі вітчизняного мистецтва, зокрема кінематографу, Уманського національного університету садівництва зібралися разом для родинного перегляду фентезійного фільму «Чорний козак», який нещодавно демонструвався у широкому прокаті кращих вітчизняних кінотеатрів нашої держави.

Адаптацією сценарію та режисурою сюжету казки «Про вдову Шулячку, Чорного козака і страшне закляття» Сашка Лірника зайнявся Владислав Чабанюк. Робота над фільмом велася понад 10 років. Основні сцени відпрацьовувалися у селі Легедзино, що розташоване неподалік Умані, а головна роль дісталася єдиній професійній актрисі – Марині Юрчак, інші ж актори обиралися з друзів і колег. Варто зазначити, що стрічка знімалася виключно на кошти волонтерів, зйомки фільму проводились в Умані, Камянці-Подільському, Києві та с. Легедзине. Саундтрек до фільму записала українська група «Даха Браха».

Головний режисер Владислав Чабанюк із колегою по цеху Миколою Куликом радо привітали всіх присутніх, зауваживши, що головною метою зйомок у них було лише ще більше привити любов земляків до рідної землі, її історії та народу і щоб кожен міг пишатися своєю державою.

«Чорний козак» завітав до Уманського НУС

Бюджет картини склав 3 млн грн, покази проводилися на благодійній основі, а виручені кошти відправлялися на лікування пораненим бійцям, та й нині провадиться збір коштів на протез бійцю АТО.

Глядачі переглянули фільм на одному диханні, жоден з присутніх не покинув актову залу раніше завершення кіносеансу. Адже цікавий сюжет поєднав казку й історичні події, яким понад 300 років.

Бажаємо талановитим творцям шедевру ще багато таких творчих успіхів і дякуємо за змогу перегляду, адже фільм неодмінно матиме величезну кількість шанувальників по всьому світу.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту